Binlerce yıllık bir tarih ve gizemin ortasında konaklamak ister misiniz?

cottage2-post-icon1
3

ODA

cottage2-post-icon2
4

YATAK

cottage2-post-icon3
10

KİŞİ

cottage2-post-icon4
2

BANYO

 
INN AYAZİNİ HOTEL

Tarihi keşfe çıkarken kalabileceğiniz huzur dolu bir ortam.

Bir yer düşünün ki binlerce yıllık gizemi içinde barındıran, doğal güzelliklerin ve binlerce yıllık tarihin iç içe geçtiği bir köy. Inn Hotel Ayazini, bu tarihi yerde konaklayabileceğiniz kaliteli ve seçkin bir mekandır.

 

Doğal oluşumlar ve her medeniyetten kalan tarih ve kültür izlerini taşıyan Ayazini Metropolisi'ini keşfetmek ister misiniz?


 


AYAZİNİ METROPOLİSİ

Ayazini, Afyonkarahisar'dan 20 dakika uzaklıkta olup, doğal kaya yapıları ve yerleşimleriyle ünlü bir kasabadır. İç içe geçmiş doğal ve tarihi özellikleri ile Ayazini gerçekten görülmeye değer bir yöredir.


Dere yatağının iki tarafına kurulmuş kasaba, görkemli kaya anıtları ve doğal kaya yapılarıyla insanı bir anda etkisi altına alır. Doğal kaya yapısı ve peri bacaları son derece ilginçtir. Bölge, volkanik bir arazi olması nedeniyle kolay işlenebilme özelliğine sahip tüf kayalıklardan oluşmuş ve bu özelliğinden dolayı da yüzyıllar öncesinde de çeşitli kültürlere ve uygarlıklara yerleşim alanı olmuştur.

Frigya'nın kalbi Ayazini Metropolisi binlerce yıllık tarihi ve gizemiyle keşfedilmeyi bekliyor.

 

 

Oda rezervasyonu talepleriniz için lütfen yukarıdaki linki kullanarak bize ulaşın. Satış ofisimiz 24 saat içinde yer olup olmadığı konusunda sizinle temasa geçecektir.